Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości – Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

Sprawdź naszą nową markę BusinessWell

Kilka słów o nas

Zobacz, czym się zajmujemy

Wierzymy, że największe znaczenie mają ludzie, dlatego wspieramy rozwój i budowanie wzajemnego szacunku. Pomagamy tworzyć i wdrażać nowoczesne rozwiązania.

Rozwój

Wspieramy kadry zarządzające i pracownicze na ścieżce do rozwoju zawodowego i osobistego. Pomagamy w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, rozwijając jednocześnie zaangażowanie w wykonywane działania.

Wsparcie

Wsparcie rozwoju osób rozpoczynających swoją działalność w MŚP, w zakresie prowadzenia działalności, wejścia na rynek, pozyskiwania klientów i środków finansowych. Umożliwiamy dostęp do innowacyjnych usług oferowanych przez Inkubator Przedsiębiorczości.

Aktywizacja

Zajmujemy się również realizacją kompleksowych programów aktywizacyjnych. Badamy, szkolimy, doradzamy z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Wspieramy i pracujemy z Osobami Niepełnosprawnymi oraz zagrożonymi wykluczeniem społecznym w celu uzyskania najlepszych efektów.
dominika-ssp2

Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

Dominika Flaczyk

Prezes Systemowej Szkoły Przedsiębiorczości. Skuteczny przedsiębiorca, menedżer i ekonomistka, z wieloletnim doświadczeniem w rozwijaniu kapitału ludzkiego.

Zwolenniczka systemowego podejścia do organizacji.

„Nie wyobrażam sobie innego podejścia do organizacji, niż jak do systemu z pełnym bagażem doświadczeń, wzajemnych relacji, powiązań i nieodkrytych uwikłań.”

Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości wspiera i pomaga rozwijać przedsiębiorczość na każdym etapie.

Zapraszam do współpracy.

Współpracujemy z najlepszymi

Nasi Trenerzy

Współpracujemy z międzynarodowymi ekspertami i najlepszymi specjalistami ze świata biznesu w dziedzinie: zarządzania systemowego, coachingu, psychologii, ustawień systemowych, doradztwa, tworzenia strategii, biznes planu, marketingu.

To certyfikowani facylitatorzy innowacyjnych warsztatów szkoleniowych.

Nasi trenerzy są praktykami biznesu: przedsiębiorcami, menedżerami, inwestorami. Pracując w wielu branżach, rozumieją rzeczywiste wyzwania, z którymi mierzą się współcześni właściciele firm.

Zwracamy szczególną uwagę na wymianę doświadczeń, pomysłów, rozwiązań doradczych, przez co współpraca z nami skoncentrowana jest na partnerstwie

plansza informacyjna PFR pion srodkowa